Astropay Nedir?: Astropay, ön ödemeli kartlardan biri olup her yönüyle sektöründeki diğer kartlardan çok daha fazlasını kullanıcılarına sunan bir tip ödeme kartıdır. Alışverişlerde kolaylığa sahip olmak için kullanabileceğiniz astropay kart, tek sefer kullanım özelliğine sahip olduğundan, alışveriş sonrası aklınıza herhangi bir şüphenin gelmesine de gerek bırakmıyor.

Astropay kart, internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde sizlere en güvenilir alışveriş imkanlarını sunmak için icat edilmiştir. Alışverişleriniz de ve sanal oyunlarda bakiye yükleme işlemleriniz sırasında kredi kartı bilgilerinize gerek kalmadan bakiye yükleme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Astropay kart, yüklemiş olduğunuz kadar limiti bulunan ön ödemeli sanal bir karttır. Sanal kartın en iyi özelliklerinden birisi ise kişi ya da kurum ismi üzerine kayıtlı değildir. Yalnızca pin numarası gerekmekte olup alışverişlerinizi güvenle yapmanızı sağlamaktadır.

Günümüz teknolojisi ilerledikçe internet üzerinden alışveriş yapma imkanı da bir hayli artmaktadır. Bakıldığı zaman günümüzde bir çok kişinin akıllı cep telefonları kullandığı rahatlıkla görülebilmektedir. Durum böyle olunca internet üzerinden alışveriş yapmak daha pratik bir hal içersine girmektedir. Ancak internet üzerinden alışveriş yapmak pratik olduğu kadar aynı zaman da riskli bir durumdur. İnternet üzerinden dolandırıcılık yapanlara karşı gönül rahatlığı ile alışveriş yapmak için kolaylık sağlayan Astropay kart, güvenli ödeme yapmanız için icat edilmiştir.

İnternet üzerinden tüm dolandırıcılık gibi riskleri en aza indiren Astropay, “Güvenilir Ödeme Sistemi” kullanmaktadır. Astropay sayesinde tüm bilgileriniz gizli olmakta olup tüm ödemeleriniz gerçekleşmektedir. Alışveriş sonrasında kalan bakiyenizi dilerseniz bizler ile iletişime geçerek Astropay kartınızı bozdurabilir ve kalan paranızı nakite çevirebilirsiniz.

Astropay Faydaları

Astropay kart, her alışverişlerde %100 güvenlik ve gizlilik politikaları izlemektedir. Firma olarak sizlere en güvenilir imkanlar sunarak Astropay satışını büyük titizlik ile gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak sunmuş olduğumuz yüksek alımlarda düşük komisyon ile fark yaratacak fiyatlarımız sizlere sunulmaktadır. Hem kalite hem de uygun fiyat garantisi ile firmamız her  daim sizlerin hizmetinizdedir.

Astropay Nasıl Alınır?

Astropay kart satın almadan önce yapmanız gereken birkaç işlem bulunmaktadır. Öncelikle ne kadarlık astropay kart paketi lazım onu belirlemeniz gerekmektedir. Son olarak yapmanız gereken 7/24 canlı destek hizmeti veren ekibimiz ile iletişime geçerek satın almak istediğiniz astropay kart EURO paketini TL olarak sizlere sunmuş olduğumuz banka hesaplarına para göndermeniz ile birlikte kart alma işlemlerinize başlanmaktadır. Bu işlemler tamamlandıktan daha sonra müşteri temsilcilerimiz sizlere satın almış olduğunuz kartın pin numarasını e-mail ya da isteğiniz üzere cep telefonunuza sms olarak gönderebilmektedir.